← TO TOP

Motyw na bloggera Andy - nietypowy, geometryczny {3 w 1}

Motyw na bloggera Andy - nietypowy, geometryczny {3 w 1}

Nowy motyw już jest - tym razem całkiem inny niż wszystkie! Podobnie jak ostatnie motywy, tak i ten oparty na nowej wersji bloggera. ale wyglądem zaskakuje.


Motyw Andy charakteryzuje się układem półkafelkowym, ale w nietypowym, nieco geometrycznym wydaniu. Tym razem troszkę poszalałam, ale mam nadzieję, że komuś takie szaleństwo wpadnie w oko ;) W podobnym stylu utrzymany jest slider, w którym możesz umieścić polecane wpisy! Dodałam także trochę animacji, by nadać szablonowi nieco dynamizmu.

Menu tym razem umieściłam nad nagłówkiem - przy przewijaniu strony w dół menu znika, ale pojawia się przy przewijaniu strony w górę. Motyw ten różni się nieco od pierwszych - m.in. dlatego, że oparty jest na nowym kodzie (podobnie jak SHERYL i LUCETTE). Dzięki temu np. przy okazji tworzenia menu - masz dwie możliwości: możesz wybrać klasyczne menu w oparciu o gadżet strony lub skorzystać z menu rozwijanego (wystarczy jeden z nich ukryć edytując gadżet). Decyzja należy do Ciebie!

Po wejściu w post, tuż pod nim, jak zwykle, znajdziesz gadżet Podobne Posty (pamiętaj jednak, że musisz używać etykiet, żeby ten gadżet zadziałał ).

W stopce motywu znajduje się aktualizujący się na bieżąco gadżet instagrama dodany w kodzie szablonu (wystarczy podmienić swój token). Gadżet ten działa także po przejściu na https! (zobacz wpis:  HTTPS na bloggerze - czy warto włączyć, jak to zrobić i o co zadbać później).


W wersji demo szablon posiada pasek boczny z prawej strony, ale wcale tak nie musi zostać. Jeśli zapragniesz zmian jednym ruchem możesz go ukryć całkowicie lub usunąć ze strony głównej, jednocześnie pozostawiając na stronach postów. Możesz więc wybierać spośród 3 opcji i to w dowolnym momencie! Wszystko zależy od Ciebie i taka zmiana nie wymaga żadnych ingerencji w kod szablonu!  Mała nowość, ale mam nadzieję, spore ułatwienie.
W porównaniu do wersji darmowych, pojawiło się też, jak zwykle, kilka rozwiązań korzystnie wpływających na SEO m.in. wszystkie tytuły postów zyskały h1 zamiast h3. Dodatkowo przy zaczytywaniu posta, najpierw wczytuje się jego tytuł, a nie nazwa bloga.

Wersja pokazowa przygotowana jest w kolorach wg mojego uznania,  ale  jak zawsze można to  w każdym momencie zmienić. Takie zmiany nie wymagają od Ciebie żadnej znajomości HTML - wchodzisz w projektanta szablonów i wybierasz kolory czy czcionki dla odpowiedniej sekcji. Poniżej znajdziesz informacje, co możesz w szablonie bez problemu zmienić :)

 

Niektóre cechy motywu na bloggera Andy: 

szablon przeznaczony tylko na platformę blogger (blogspot) 
szablon jest dwukolumnowy, pasek boczny z prawej strony (możesz jednak ukryć pasek boczny całkowicie lub usunąć ze strony głównej pozostawiając na stronach postów) - 3 wersje w jednej!
pasek boczny blokuje się przy przewijaniu strony
szablon jest responsywny, to znaczy, że pięknie się prezentuje także w wersji mobilnej
posty zwijają się automatycznie
rozwijane menu (lub gadżet "Strony" - do wyboru)
gadżet "podobne posty" pod każdym wpisem
slider z polecanymi postami z wybranej etykiety
efektowny gadżet instagrama, który na bieżąco się aktualizuje
niestandardowe okienko z informacją o cookies
szablon korzystnie wpływający na SEO
ikony udostępniania pod każdym postem 
przycisk Starszy/Nowszy Post bezpośrednio pod postem
szablon jest w dużym stopniu edytowalny - możesz dostosować go kolorystycznie 
szerokość bloga 1200px, szerokość szpalty posta 800px / 1000px w wersji z całkowicie ukrytym paskiem bocznym  (wielkości są stałe)


Co możesz zmienić w projektancie motywów: 

kolor i czcionkę na blogu
kolory i czcionki menu, oraz submenu
kolory linków
kolory linków w poście
czcionkę tytułów w pasku bocznym
kolor i rozmiar tytułu posta na stronie głównej oraz po otwarciu posta
czcionkę i kolor gadżetów
kolory buttonów
kolor stopki i linków
tło i kolor linków w etykietach
kolory podkreśleń
kolory i czcionki w sliderze


Ciężko jest opisać szablon słowami, więc najlepiej obejrzyj go sama:
 

Chcesz kupić szablon na bloggera (blogspota) ANDY?


Pamiętaj, że kupując szablon masz moje wsparcie oraz możliwość dołączenia do zamkniętej grupy na FB. Jeśli będziesz mieć jakiekolwiek problemy z wgraniem to śmiało do mnie pisz. Wierzę jednak, że dasz sobie radę! Gdybyś miała (miał) ochotę, możesz też dokupić opcję wgrania motywu, a ja się tym zajmę za Ciebie (→ zobacz co obejmuje usługa wgrania)

ZANIM KUPISZ: 

Logo nie wchodzi w skład szablonu.

Kupując szablon nabywasz wersję pokazaną na demo. Wsparcie obejmuje jedynie pomoc przy dostosowaniu szablonu do stanu pokazanego w wersji demonstracyjnej. Cena nie obejmuje wprowadzenia indywidualnych zmian. Jeśli chciałabyś coś w szablonie zmienić śmiało napisz maila, a prześlę wycenę.

Wszystkie szablony na karografia.pl są udostępniane (lub sprzedawane) na licencji niewyłącznej. Pobierając szablon nabywasz licencję na jego wykorzystanie na dowolnej liczbie SWOICH blogów. Możesz dowolnie modyfikować szablon na własny użytek. Szablonu (ani jego fragmentów) nie możesz odsprzedawać bądź udostępniać za darmo kolejnym osobom. Nie możesz usuwać stopki z informacją o autorze szablonu. 

Jeśli masz ochotę wgram szablon za Ciebie. Sprawdź co obejmuje  i ile kosztuje usługa wgrania → Usługa wgrania szablonu na bloggera

Na życzenie mogę wystać fakturę bez VAT.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu → karolina@karografia.pl


Jestem bardzo ciekawa Twojej opinii! Daj znać jak Ci się podoba, albo jaki szablon Ci się marzy (będę wiedziała za co się wziąć w następnej kolejności)!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jestem bardzo ciekawa Twojej opinii!

Copyright © KAROGRAFIA , Blogger