← TO TOP

Nowy motyw na bloggera - SHERYL! ♥

Nowy motyw na bloggera - SHERYL! ♥

Właśnie w sklepiku pojawił się nowy motyw na bloggera - pierwszy oparty na nowej wersji blogspota. Tym razem motyw prosty, ale jednocześnie inny niż wszystkie. Serdecznie zachęcam do obejrzenia  ♥ 


motyw na bloggera - SHERYL!  ♥

Motyw na bloggera SHERYL posiada klasyczny układ postów - pasek boczny umieszczony z prawej strony (blokuje się przy przewijaniu strony). Nie oznacza to wcale, że jest taki zwyczajny. Dzięki temu, że data oraz nagłówki gadżetów zostały wyeksponowane - szablon nabiera charakteru. Oczywiście kolory możesz dowolnie zmieniać według własnego upodobania.

Motyw ten różni się nieco od wcześniejszych - m.in. dlatego, że oparty jest na nowym kodzie. Dzięki temu np. przy okazji tworzenia menu - masz dwie możliwości: możesz wybrać klasyczne menu w oparciu o gadżet strony lub skorzystać z menu rozwijanego (wystarczy jeden z nich ukryć edytując gadżet). Decyzja należy do Ciebie!

W stopce motywu na bloggera Sheryl znajduje się aktualizujący się na bieżąco gadżet instagrama dodany w kodzie szablonu (wystarczy podmienić swój token). Gadżet ten działa także po przejściu na https! (zobacz wpis:  HTTPS na bloggerze - czy warto włączyć, jak to zrobić i o co zadbać później).

Nowością jest możliwość oznaczania/wyróżniania postów. Wystarczy, że do posta dodasz odpowiednią etykietę, a obok daty pojawi się gwiazdeczka i kolor tła zmieni się na wybrany przez Ciebie. Możesz też skorzystać z gadżetu Polecany Post - i wybrać jeden, który pojawi się na samej górze - jeśli to będzie, któryś z postów, które już znajdują się na stronie głównej, to pojawi się on jako polecany, a zniknie poniżej (nie będą się dublować - to też zaleta nowych widżetów).

Po wejściu w post znajdziesz sekcję z opcjami udostępnienia posta oraz informację o starszym/nowszym poście z zaciągniętymi tytułami. Dodałam także gadżet "Podobne Posty" w formie rotatora (pamiętaj, że gadżet działa tylko wtedy, gdy używasz na blogu etykiety).

W porównaniu do wersji darmowych, pojawiło się też, jak zwykle, kilka rozwiązań korzystnie wpływających na SEO m.in. wszystkie tytuły postów zyskały h1 zamiast h3. Dodatkowo przy zaczytywaniu posta, najpierw wczytuje się jego tytuł, a nie nazwa bloga.

Wersja pokazowa przygotowana jest w kolorystyce wg mojego uznania, ale  jak zawsze można to bez problemu zmienić. Takie zmiany nie wymagają od Ciebie żadnej znajomości HTML - wchodzisz w projektanta motywów i wybierasz kolory czy czcionki dla odpowiedniej sekcji. Poniżej znajdziesz informacje, co możesz w szablonie bez problemu zmienić :)


Niektóre cechy motywu na bloggera Sheryl: 

szablon przeznaczony tylko na platformę blogger (blogspot) 
szablon jest dwukolumnowy, pasek boczny z prawej strony
pasek boczny blokuje się przy przewijaniu strony
szablon jest responsywny, to znaczy, że pięknie się prezentuje także w wersji mobilnej 
posty zwijają się automatycznie
górne menu blokuje się przy przewijaniu strony
możliwość wyróżnienia wybranych postów
gadżet "podobne posty" pod każdą notką
efektowny gadżet instagrama, który na bieżąco się aktualizuje
niestandardowe okienko z informacją o cookies
szablon korzystnie wpływający na SEO
ikony udostępniania pod każdym postem 
przycisk Starszy/Nowszy Post wraz z tytułami wpisów pod postem
szablon jest w dużym stopniu edytowalny - możesz dostosować go kolorystycznie 
szerokość bloga 1100px, szerokość szpalty posta 750px (wielkości są stałe)
 

Co możesz zmienić w projektancie motywów: 

kolor i czcionkę na blogu
kolor tła (możesz wgrać obraz lub po prostu wybrać kolor)
kolory i czcionki menu, oraz submenu oraz tło paska górnego
czcionkę tytułu posta oraz jej kolor(oddzielnie na stronie głównej i stronie posta)
czcionkę i kolor daty, oraz tło pod datę
kolor tła i czcionki daty przy wyróżnionym poście
kolory i czcionki w stopce posta
kolory linków
kolor obramowań (można dodać ramki - w demo są białe)
czcionkę i kolor gadżetów
kolory buttonów
kolor stopki i linków
tło i kolor linków w etykietach


Ciężko jest opisać szablon słowami, więc najlepiej obejrzyj go sama:


CENA 77 ZŁ

Chcesz kupić szablon na bloggera (blogspota) SHERYL?ZANIM KUPISZ: 

Logo nie wchodzi w skład szablonu.

Kupując szablon na blogspota nabywasz wersję pokazaną na demo. Wsparcie obejmuje jedynie pomoc przy dostosowaniu szablonu do stanu pokazanego w wersji demonstracyjnej. Cena nie obejmuje wprowadzenia indywidualnych zmian. Jeśli chciałabyś coś w szablonie zmienić śmiało napisz maila, a prześlę wycenę.

Wszystkie szablony na bloggera oferowane na karografia.pl są udostępniane (lub sprzedawane) na licencji niewyłącznej. Pobierając szablon nabywasz licencję na jego wykorzystanie na dowolnej liczbie SWOICH blogów. Możesz dowolnie modyfikować szablon na własny użytek. Szablonu (ani jego fragmentów) nie możesz odsprzedawać bądź udostępniać za darmo kolejnym osobom. Nie możesz usuwać stopki z informacją o autorze szablonu. 

Jeśli masz ochotę wgram szablon za Ciebie. Sprawdź co obejmuje  i ile kosztuje usługa wgrania → Usługa wgrania szablonu na bloggera

Na życzenie mogę wystać fakturę bez VAT.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu → karolina@karografia.plJestem bardzo ciekawa Twojej opinii! Daj znać jak Ci się podoba ten motyw na bloggera, albo jaki szablon Ci się marzy (będę wiedziała za co się wziąć w następnej kolejności)!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jestem bardzo ciekawa Twojej opinii!

Copyright © KAROGRAFIA , Blogger