← TO TOP

Nowe motywy na bloggera - minimalistyczne wydanie, atrakcyjna cena :)

Nowe motywy na bloggera - minimalistyczne wydanie, atrakcyjna cena :)

Właśnie w sklepiku pojawiły się nowe motywy na blogspota - wszystkie trzy szablony oparte na nowej wersji bloggera, wszystkie minimalistyczne i każdy w atrakcyjnej cenie!

Ponieważ dostawałam coraz więcej zapytań o prostsze wersje szablonów, ale za to z gadżetem instagrama i podobnymi postami, postanowiłam stworzyć coś minimalistycznego. Te trzy motywy na bloggera są bardzo do siebie podobne - różni je układ postów.

Julie charakteryzuje się układem półkafelkowym, podobnym do motywu Christina - miniatury zachowują oryginalne proporcje pierwszego zdjęcia w poście. 
Hannah dodatkowo ma wyróżniony, większy, pierwszy post i zdjęcia docięte są do kwadratu. Taki motyw sprawdzi się jeśli na blogu zamieszczasz zdjęcia o różnej orientacji, raz poziome, raz pionowe - dzięki temu, że szablon sam je kadruje na stronie panuje większy ład.Sophie to motyw dla tradycjonalistów - standardowy układ z jednym postem pod drugim.Reszta elementów, poza układem postów, jest wspólna dla wszystkich trzech motywów, Menu tym razem umieściłam na samej górze - jest oparte o bloggerowy gadżet Strony. Przy przewijaniu strony w dół menu znika, ale pojawia się przy przewijaniu stronę w górę.

Po wejściu w post, tuż pod nim, jak zwykle, znajdziesz gadżet Podobne Posty (pamiętaj jednak, że musisz używać etykiet, żeby ten gadżet zadziałał )

W stopce motywu znajduje się aktualizujący się na bieżąco gadżet instagrama dodany w kodzie szablonu (wystarczy podmienić swój token). Gadżet ten działa także po przejściu na https! (zobacz wpis:  HTTPS na bloggerze - czy warto włączyć, jak to zrobić i o co zadbać później).

W porównaniu do wersji darmowych, pojawiło się też, jak zwykle, kilka rozwiązań korzystnie wpływających na SEO m.in. wszystkie tytuły postów zyskały h1 zamiast h3. Dodatkowo przy zaczytywaniu posta, najpierw wczytuje się jego tytuł, a nie nazwa bloga.

Wersja pokazowa przygotowana jest w kolorach wg mojego uznania,  ale  jak zawsze można to  w każdym momencie zmienić. Takie zmiany nie wymagają od Ciebie żadnej znajomości HTML - wchodzisz w projektanta szablonów i wybierasz kolory czy czcionki dla odpowiedniej sekcji. Poniżej znajdziesz informacje, co możesz w szablonie bez problemu zmienić :)

 

Niektóre cechy motywów Julie, Hannah i Sophie: 

szablon przeznaczony tylko na platformę blogger (blogspot) 
szablon jest dwukolumnowy, pasek boczny z prawej strony
szablon jest responsywny, to znaczy, że pięknie się prezentuje także w wersji mobilnej
posty zwijają się automatycznie
menu oparte na gadżecie "Strony"
gadżet "podobne posty" pod każdym wpisem
efektowny gadżet instagrama, który na bieżąco się aktualizuje
niestandardowe okienko z informacją o cookies
szablon korzystnie wpływający na SEO
ikony udostępniania pod każdym postem 
przycisk Starszy/Nowszy Post bezpośrednio pod postem
szablon jest w dużym stopniu edytowalny - możesz dostosować go kolorystycznie 
szerokość bloga 1200px, szerokość szpalty posta 800px (wielkości są stałe)

Co możesz zmienić w projektancie motywów: 

kolor i czcionkę nagłówka oraz opisu
kolor i czcionkę na blogu
kolory i czcionki menu
kolory linków
kolory linków w poście
czcionkę tytułów w pasku bocznym
kolor i rozmiar tytułu posta na stronie głównej oraz po otwarciu posta
czcionkę i kolor gadżetów
kolory buttonów
kolor stopki i linków
tło i kolor linków w etykietach
kolory podkreśleń


Ciężko jest opisać szablon słowami, więc najlepiej obejrzeć demo - linki znajdziesz pod grafikami każdego z motywów.

CENA 57 ZŁ

 

Chcesz kupić szablon na bloggera (blogspota) ?
ZANIM KUPISZ: 

Logo nie wchodzi w skład szablonu.

Kupując szablon nabywasz wersję pokazaną na demo. Wsparcie obejmuje jedynie pomoc przy dostosowaniu szablonu do stanu pokazanego w wersji demonstracyjnej. Cena nie obejmuje wprowadzenia indywidualnych zmian. Jeśli chciałabyś coś w szablonie zmienić śmiało napisz maila, a prześlę wycenę.

Wszystkie szablony na karografia.pl są udostępniane (lub sprzedawane) na licencji niewyłącznej. Pobierając szablon nabywasz licencję na jego wykorzystanie na dowolnej liczbie SWOICH blogów. Możesz dowolnie modyfikować szablon na własny użytek. Szablonu (ani jego fragmentów) nie możesz odsprzedawać bądź udostępniać za darmo kolejnym osobom. Nie możesz usuwać stopki z informacją o autorze szablonu. 

Jeśli masz ochotę wgram szablon za Ciebie. Sprawdź co obejmuje  i ile kosztuje usługa wgrania → Usługa wgrania szablonu na bloggera

Na życzenie mogę wystać fakturę bez VAT.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu → karolina@karografia.pl


Jestem bardzo ciekawa Twojej opinii! Daj znać jak Ci się podobają, albo jaki szablon Ci się marzy (będę wiedziała za co się wziąć w następnej kolejności)!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jestem bardzo ciekawa Twojej opinii!

Copyright © KAROGRAFIA , Blogger