← TO TOP

Filozofia Karografii!


Karografia - filozofia marki. Na bloggerze też się da!


Na Bloggerze też się da!Karografia to miejsce dla wszystkich, którzy mają już dość słuchania: „Przenieś się na WordPressa”. Po co?
Sama od kilku dobrych lat prowadzę bloga na platformie Blogger i udowadniam, że w niczym nie ustępuje ona płatnym rozwiązaniom. Tutaj też można tworzyć naprawdę piękne blogi! Nie raz łapałam opadające ze zdziwienia szczęki czytelników ;)
Lubię dzielić się wiedzą i doświadczeniem – na Karografii znajdziesz więc zarówno kompleksowe poradniki, jak i gotowe szablony (darmowe oraz płatne).
A jeśli chcesz czegoś naprawdę wyjątkowego, zamów indywidualny projekt.

Po co Ci nowy szablon?

Pewnie znasz to powiedzenie: nie ocenia się książki po okładce. Tyle że przecież wszyscy to robimy!
Podobnie jest z blogami. Już w ciągu kilku sekund jesteśmy w stanie stwierdzić, czy zostajemy, czy uciekamy tam, gdzie będzie przyjemniej. Blogi ocenia się po ich layoucie. Gdy układ jest spójny, czcionki czytelne, a kolory współgrają z tematyką – strona zachęca do przeglądania dalej. Często zauważam, że nawet niewielka modyfikacja może dużo zmienić. Nie tylko w wyglądzie, ale też w funkcjonalności bloga. Profesjonalny szablon pomaga przyciągnąć nowych czytelników.

Ale dlaczego Karografia?


W końcu w sieci jest wiele miejsc, z których można pobrać motywy na Bloggera. Czasem nawet bezpłatnie...
Część moich klientek wspomina, że wcześniej trafiały na zagraniczne strony. Po zainstalowaniu „szablonu idealnego” okazywało się, że… potrzebował on spolszczenia. W dodatku wiele zmian wymagało podstawowej znajomości kodowania. To kilka godzin pracy! Główną ideą Karografii jest pomoc wszystkim blogerom – nawet tym początkującym – dostosować szablon do swoich potrzeb samodzielnie i szybko. Nie musisz się bać, że coś zepsujesz. A nawet jeśli tak się stanie, to pomogę Ci to odkręcić.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jestem bardzo ciekawa Twojej opinii!

Copyright © KAROGRAFIA , Blogger