← TO TOP

Motyw na bloggera - Lucette {już w sklepiku}

Motyw na bloggera - Lucette {już w sklepiku}

Właśnie pojawił się nowy szablon - kolejny motyw oparty na nowej wersji bloggera. Układem nieco przypomina Alison, ale z pewnością nie jest taki sam. Zresztą zobaczcie sami!

Motyw na bloggera - Lucette {już w sklepiku}

Tak jak wspomniałam motyw, charakteryzuje się układem, który już pewnie znasz z Alison - naprzemiennie jeden duży post, a później dwa mniejsze. W tym szablonie dodałam jednak tło, którego kolor oczywiście zawsze można zmienić. Dodatkowo na stronie  głównej pokazuje się data (ale można ją ukryć jeśli ktoś będzie miał taką ochotę).


Menu tym razem umieściłam na górze. Przy przewijaniu strony w dół znika, ale pojawia się przy przewijaniu stronę w górę - taka mała nowość ;) Motyw ten różni się nieco od wcześniejszych - m.in. dlatego, że oparty jest na nowym kodzie (podobnie jak SHERYL). Dzięki temu np. przy okazji tworzenia menu - masz dwie możliwości: możesz wybrać klasyczne menu w oparciu o gadżet strony lub skorzystać z menu rozwijanego (wystarczy jeden z nich ukryć edytując gadżet). Decyzja należy do Ciebie!

Motyw przygotowany jest pod minimalistyczne logo z napisem - nagłówek podzielony jest na dwie części - z lewej zaczyta się logo wgrane jako obraz, a po prawej znajdują się social ikonki. Biorę jednak pod uwagę fakt, że ktoś mógłby chcieć wgrać nagłówek obrazkowy więc do szablonu dołączę instrukcję jak zmienić szerokość nagłówka na 100%.

Na stronie głównej znajduje się slider pokazujący najnowsze posty z jednej wybranej przez Ciebie etykiety. Możesz zmienić kolor tekstu oraz kolory, na który zabarwia się obrazek po najechaniu myszką (mam nadzieję, że podoba Ci się ten efekt) :)

Po wejściu w post, tuż pod nim, jak zwykle, znajdziesz gadżet Podobne Posty (pamiętaj jednak, że musisz używać etykiet, żeby ten gadżet zadziałał )

W stopce motywu znajduje się aktualizujący się na bieżąco gadżet instagrama dodany w kodzie szablonu (wystarczy podmienić swój token). Gadżet ten działa także po przejściu na https! (zobacz wpis:  HTTPS na bloggerze - czy warto włączyć, jak to zrobić i o co zadbać później).

W porównaniu do wersji darmowych, pojawiło się też, jak zwykle, kilka rozwiązań korzystnie wpływających na SEO m.in. wszystkie tytuły postów zyskały h1 zamiast h3. Dodatkowo przy zaczytywaniu posta, najpierw wczytuje się jego tytuł, a nie nazwa bloga.

Wersja pokazowa przygotowana jest w kolorach wg mojego uznania,  ale  jak zawsze można to  w każdym momencie zmienić. Takie zmiany nie wymagają od Ciebie żadnej znajomości HTML - wchodzisz w projektanta szablonów i wybierasz kolory czy czcionki dla odpowiedniej sekcji. Poniżej znajdziesz informacje, co możesz w szablonie bez problemu zmienić :)

 

Niektóre cechy motywu na bloggera LUCETTE: 

szablon przeznaczony tylko na platformę blogger (blogspot) 
szablon jest dwukolumnowy, pasek boczny z prawej strony
pasek boczny blokuje się przy przewijaniu strony
szablon jest responsywny, to znaczy, że pięknie się prezentuje także w wersji mobilnej 
slider oparty na etykiecie
posty zwijają się automatycznie
rozwijane menu (lub gadżet "Strony" - do wyboru)
gadżet "podobne posty" pod każdym wpisem
efektowny gadżet instagrama, który na bieżąco się aktualizuje
niestandardowe okienko z informacją o cookies
szablon korzystnie wpływający na SEO
ikony udostępniania pod każdym postem 
przycisk Starszy/Nowszy Post bezpośrednio pod postem
szablon jest w dużym stopniu edytowalny - możesz dostosować go kolorystycznie 
szerokość bloga 1200px, szerokość szpalty posta 816px (wielkości są stałe)


Co możesz zmienić w projektancie motywów: 

kolor i czcionkę na blogu
kolor tła bloga
kolory i czcionki menu, oraz submenu
kolory linków
kolory linków w poście
czcionkę tytułów w pasku bocznym
kolor i rozmiar tytułu posta na stronie głównej oraz po otwarciu posta
czcionkę i kolor gadżetów
kolory buttonów
kolor stopki i linków
tło i kolor linków w etykietach
kolory podkreśleń
kolory i czcionki w sliderze
kolor i czcionkę "czytaj dalej"


Ciężko jest opisać szablon słowami, więc najlepiej obejrzyj go sama:


CENA 117 ZŁ

 

Chcesz kupić szablon na bloggera (blogspota) LUCETTE?ZANIM KUPISZ: 

Logo nie wchodzi w skład szablonu.

Kupując szablon nabywasz wersję pokazaną na demo. Wsparcie obejmuje jedynie pomoc przy dostosowaniu szablonu do stanu pokazanego w wersji demonstracyjnej. Cena nie obejmuje wprowadzenia indywidualnych zmian. Jeśli chciałabyś coś w szablonie zmienić śmiało napisz maila, a prześlę wycenę.

Wszystkie szablony na karografia.pl są udostępniane (lub sprzedawane) na licencji niewyłącznej. Pobierając szablon nabywasz licencję na jego wykorzystanie na dowolnej liczbie SWOICH blogów. Możesz dowolnie modyfikować szablon na własny użytek. Szablonu (ani jego fragmentów) nie możesz odsprzedawać bądź udostępniać za darmo kolejnym osobom. Nie możesz usuwać stopki z informacją o autorze szablonu. 

Jeśli masz ochotę wgram szablon za Ciebie. Sprawdź co obejmuje  i ile kosztuje usługa wgrania → Usługa wgrania szablonu na bloggera

Na życzenie mogę wystać fakturę bez VAT.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu → karolina@karografia.pl


Jestem bardzo ciekawa Twojej opinii! Daj znać jak Ci się podoba, albo jaki szablon Ci się marzy (będę wiedziała za co się wziąć w następnej kolejności)!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jestem bardzo ciekawa Twojej opinii!

Copyright © KAROGRAFIA , Blogger