← TO TOP

Zobacz jak wygląda nowy motyw na bloggera Bianka!

Zobacz jak wygląda nowy motyw na bloggera Bianka!

Właśnie pojawił się nowy szablon - kolejny motyw oparty na nowej wersji bloggera. Tym razem szablon w dość nietypowej formie, ale mam nadzieję, wpadnie wam w oko. Zresztą zobaczcie sami jak prezentuje się Bianka - motyw na bloggera!Motyw Bianka charakteryzuje się układem pinterestowym, a po wejściu na stronę główną uwagę przykuwa wyeksponowany Polecany Post.

Menu tym razem umieściłam obok nagłówka, co nadaje motywowi nowoczesnego wyglądu. Przy przewijaniu strony w dół menu znika, ale pojawia się przy przewijaniu stronę w górę - taka mała nowość ;) Motyw ten różni się nieco od wcześniejszych - m.in. dlatego, że oparty jest na nowym kodzie (podobnie jak SHERYL i LUCETTE). Dzięki temu np. przy okazji tworzenia menu - masz dwie możliwości: możesz wybrać klasyczne menu w oparciu o gadżet strony lub skorzystać z menu rozwijanego (wystarczy jeden z nich ukryć edytując gadżet). Decyzja należy do Ciebie!

Motyw przygotowany jest pod minimalistyczne logo z napisem - nagłówek podzielony jest na dwie części - z lewej zaczyta się logo wgrane jako obraz, a po prawej menu. Biorę jednak pod uwagę fakt, że ktoś mógłby chcieć wgrać nagłówek obrazkowy więc do szablonu dołączę instrukcję jak zmienić szerokość nagłówka na 100%.

Pod postami pojawiła się sekcja z Polecanymi Postami - tam pojawia się 6 najnowszych postów z wybranej przez Ciebie etykiety :)

Po wejściu w post, tuż pod nim, jak zwykle, znajdziesz gadżet Podobne Posty (pamiętaj jednak, że musisz używać etykiet, żeby ten gadżet zadziałał )

W stopce motywu znajduje się aktualizujący się na bieżąco gadżet instagrama dodany w kodzie szablonu (wystarczy podmienić swój token). Gadżet ten działa także po przejściu na https! (zobacz wpis:  HTTPS na bloggerze - czy warto włączyć, jak to zrobić i o co zadbać później).

W porównaniu do wersji darmowych, pojawiło się też, jak zwykle, kilka rozwiązań korzystnie wpływających na SEO m.in. wszystkie tytuły postów zyskały h1 zamiast h3. Dodatkowo przy zaczytywaniu posta, najpierw wczytuje się jego tytuł, a nie nazwa bloga.

Wersja pokazowa przygotowana jest w kolorach wg mojego uznania,  ale  jak zawsze można to  w każdym momencie zmienić. Takie zmiany nie wymagają od Ciebie żadnej znajomości HTML - wchodzisz w projektanta szablonów i wybierasz kolory czy czcionki dla odpowiedniej sekcji. Poniżej znajdziesz informacje, co możesz w szablonie bez problemu zmienić :)

 

Niektóre cechy motywu na bloggera Bianka: 

szablon przeznaczony tylko na platformę blogger (blogspot) 
szablon jest dwukolumnowy, pasek boczny z prawej strony (na stronie głównej pasek jest ukryty)
pasek boczny blokuje się przy przewijaniu strony
szablon jest responsywny, to znaczy, że pięknie się prezentuje także w wersji mobilnej
posty zwijają się automatycznie
rozwijane menu (lub gadżet "Strony" - do wyboru)
gadżet "podobne posty" pod każdym wpisem
gadżet "Polecane Posty"
efektowny gadżet instagrama, który na bieżąco się aktualizuje
niestandardowe okienko z informacją o cookies
szablon korzystnie wpływający na SEO
ikony udostępniania pod każdym postem 
przycisk Starszy/Nowszy Post bezpośrednio pod postem
szablon jest w dużym stopniu edytowalny - możesz dostosować go kolorystycznie 
szerokość bloga 1050px, szerokość szpalty posta 624px (wielkości są stałe)


Co możesz zmienić w projektancie motywów: 

kolor i czcionkę na blogu
kolor tła bloga (możesz też wgrać obraz jako tło)
kolory i czcionki menu, oraz submenu
kolory linków
kolory linków w poście
czcionkę tytułów w pasku bocznym
kolor i rozmiar tytułu posta na stronie głównej oraz po otwarciu posta
czcionkę i kolor gadżetów
kolory buttonów
kolor stopki i linków
tło i kolor linków w etykietach
kolory podkreśleń
kolory i czcionki w Polecanym Poście
kolor i czcionkę "czytaj dalej"


Ciężko jest opisać szablon słowami, więc najlepiej obejrzyj go sama:


CENA 117 ZŁ

 

Chcesz kupić szablon na bloggera (blogspota) BIANKA?ZANIM KUPISZ: 

Logo nie wchodzi w skład szablonu.

Kupując szablon nabywasz wersję pokazaną na demo. Wsparcie obejmuje jedynie pomoc przy dostosowaniu szablonu do stanu pokazanego w wersji demonstracyjnej. Cena nie obejmuje wprowadzenia indywidualnych zmian. Jeśli chciałabyś coś w szablonie zmienić śmiało napisz maila, a prześlę wycenę.

Wszystkie szablony na karografia.pl są udostępniane (lub sprzedawane) na licencji niewyłącznej. Pobierając szablon nabywasz licencję na jego wykorzystanie na dowolnej liczbie SWOICH blogów. Możesz dowolnie modyfikować szablon na własny użytek. Szablonu (ani jego fragmentów) nie możesz odsprzedawać bądź udostępniać za darmo kolejnym osobom. Nie możesz usuwać stopki z informacją o autorze szablonu. 

Jeśli masz ochotę wgram szablon za Ciebie. Sprawdź co obejmuje  i ile kosztuje usługa wgrania → Usługa wgrania szablonu na bloggera

Na życzenie mogę wystać fakturę bez VAT.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu → karolina@karografia.pl


Jestem bardzo ciekawa Twojej opinii! Daj znać jak Ci się podoba, albo jaki szablon Ci się marzy (będę wiedziała za co się wziąć w następnej kolejności)!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jestem bardzo ciekawa Twojej opinii!

Copyright © KAROGRAFIA , Blogger