← TO TOP

Alison - szablon na bloggera (blogspota) do kupienia {z oryginalnym układem postów!}

Alison - szablon na bloggera (blogspota) do kupienia {z oryginalnym układem postów!}

Szukasz czegoś niebanalnego? Koniecznie obejrzyj najnowszy szablon do kupienia - Alison! Szablon na bloggera (blogspota) Alison zaskakuje ciekawym układem postów oraz naprawdę szerokim wachlarzem możliwości. 

Alison - szablon na bloggera (blogspota) do kupienia {z oryginalnym układem postów!}


W szablonie na bloggera Alison menu zostało umieszczone nad nagłówkiem, blokuje się przy przewijaniu strony i ma możliwość dodania podkategorii oraz logo (które ukaże się dopiero po scrollowaniu strony). Logo w szablonie jest jedynie poglądowe - w tym miejscu możesz wgrać swój nagłówek, albo wybrać dowolną czcionkę w projektancie szablonów. Poniżej znajdziesz efektowny slider, pokazujący najnowsze posty z wybranej przez Ciebie etykiety. Dodałam możliwość wprowadzeniu zmian w jego wyglądzie - kolor tła, kolor ramek, kolor tytułów - dzięki czemu jednym ruchem możesz dodać szablonowi pazura, lub go uspokoić. Na stronie głównej, pod sekcją z postami, znajduje się także sekcja z polecanymi postami. W każdym momencie masz wpływ na to, co ma się w niej pojawić, albo czy w ogóle mają się pojawić! Ale to nie koniec. Jeśli znudzi Ci się ta opcja, albo po prostu zamarzą ci się zmiany, możesz w to miejsce przesunąć gadżet Popularne Posty - przygotowałam ich ozdobną wersję (najlepiej się prezentuje gdy ograniczysz liczbę postów do 4). Pod każdym postem, jak zwykle, znajdują się "Podobne Posty".

szablon na bloggera (blogspota) do kupienia - Alison

Ciekawym dodatkiem jest także dwuczęściowy pasek boczny (podobnie jak w Marisie czy Jenny) - dolny pasek wyświetlany jest tylko na stronach postów, górny na każdej. Dzięki temu strona główna z pewnością będzie przejrzystsza - wystarczy przenieść banery, statystyki i inne dodatkowe gadżety, które nie są niezbędne na stronie głównej, do dolnej sekcji paska bocznego. 

W szablonie na bloggera Alison pojawiło się także kilka nowości.

Po pierwsze -  po wejściu w post, odesłania do nowszego i starszego posta pokazują się od razu pod wpisem, a nie u dołu strony - dzięki temu nawigacja na blogu jest jeszcze łatwiejsza! Do tego oprócz strzałek pojawiają się także tytuły wpisów.

Nowością jest także aktualizujący się na bieżąco gadżet instagrama dodany w kodzie szablonu (wystarczy podmienić swój token).
W pasku bocznym postanowiłam też umieścić i wyeksponować gadżet "Obserwuj przez email". Nie każdy korzysta z newslettera (co niestety wiąże się z rejestracją w GIODO), ale ten gadżet może być świetną alternatywą. Do tego, jako autor nie musisz poświęcać czasu na pisanie oddzielnego listu z odesłaniem do najnowszego posta, a czytelnik dodany do listy, za każdym razem dostaje mailowe powiadomienie o nowym tekście!

W porównaniu do wersji darmowych, pojawiło się też, jak zwykle, kilka rozwiązań korzystnie wpływających na SEO m.in. wszystkie tytuły postów zyskały h1 zamiast h3. Dodatkowo przy zaczytywaniu posta, najpierw wczytuje się jego tytuł, a nie nazwa bloga.

Wersja pokazowa przygotowana jest w kolorze czerni i delikatnego różu ale  jak zawsze można to zmienić według własnego uznania. Takie zmiany nie wymagają od Ciebie żadnej znajomości HTML - wchodzisz w projektanta szablonów i wybierasz kolory czy czcionki dla odpowiedniej sekcji. W tym szablonie naprawdę możesz się pobawić - żeby Ci to udowodnić przygotowałam też wersję nr 2, zmienioną tylko w projektancie szablonów - zobacz TUTAJ. Poniżej znajdziesz informacje, co możesz w szablonie bez problemu zmienić :)

 
szablon na bloggera (blogspota) do kupienia - Alison - oryginalny układ postów

 

Niektóre cechy szablonu na bloggera Alison: 

   szablon przeznaczony tylko na platformę blogger (blogspot) 
   szablon jest dwukolumnowy, pasek boczny z prawej strony 
   szablon jest responsywny, to znaczy, że pięknie się prezentuje także w wersji mobilnej 
   posty zwijają się automatycznie
   rozwijane menu, które blokuje się wraz z przewijaniem strony
   gadżet "podobne posty" pod każdą notką
   gadżet "back to top"
   efektowny gadżet instagrama, który na bieżąco się aktualizuje
   niestandardowe okienko z informacją o cookies
   szablon korzystnie wpływający na SEO 
   ikony udostępniania pod każdym postem 
   przycisk Starszy/Nowszy Post wraz z tytułami wpisów pod samym wpisem
   szablon jest w dużym stopniu edytowalny - możesz dostosować go kolorystycznie 
   szerokość bloga 1200px, szerokość szpalty posta 814px (wielkości są stałe)


Co możesz zmienić w projektancie szablonów: 

   kolor i czcionkę na blogu
   kolor tła nagłówka
   kolor i czcionkę nagłówka
   kolory i czcionki menu, oraz submenu
   czcionkę bloga oraz jej kolor 
   kolor obramowań
   kolory dodatkowych ozdobników
   kolory linków
   kolory linków w poście
   kolor tła, czcionki i ramki w "czytaj dalej"
   kolory buttonów
   czcionkę tytułu posta oraz jej kolor
   czcionkę daty oraz jej kolor
   czcionkę tytułów gadżetów oraz ich kolor
   kolory linków paska bocznego
   kolor stopki
   kolory linków w stopce
   tło i kolor strzałki Back to Top
   tło, ramki, kolor tekstu w Sliderze
   kolor ramki i tekstu w Polecanych Postach
   kolor tła i tekstu Popularnych Postów w stopce


Ciężko jest opisać szablon słowami, więc najlepiej obejrzyj go sama:


CENA 110 ZŁ

 

Chcesz kupić szablon na bloggera (blogspota) Alison?


ZANIM KUPISZ: 

Logo nie wchodzi w skład szablonu.

Kupując szablon nabywasz wersję pokazaną na demo. Wsparcie obejmuje jedynie pomoc przy dostosowaniu szablonu do stanu pokazanego w wersji demonstracyjnej. Cena nie obejmuje wprowadzenia indywidualnych zmian. Jeśli chciałabyś coś w szablonie zmienić śmiało napisz maila, a prześlę wycenę.

Wszystkie szablony na karografia.pl są udostępniane (lub sprzedawane) na licencji niewyłącznej. Pobierając szablon nabywasz licencję na jego wykorzystanie na dowolnej liczbie SWOICH blogów. Możesz dowolnie modyfikować szablon na własny użytek. Szablonu (ani jego fragmentów) nie możesz odsprzedawać bądź udostępniać za darmo kolejnym osobom. Nie możesz usuwać stopki z informacją o autorze szablonu. 

Jeśli masz ochotę wgram szablon za Ciebie. Sprawdź co obejmuje i ile kosztuje usługa wgrania → Usługa wgrania szablonu na bloggera

Na życzenie mogę wystać fakturę bez VAT.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu → karolina@karografia.plChcesz więcej? 

Przygotowałam też wersję extra. Jeśli chcesz bardziej spersonalizowany szablon, to może to Cię zainteresuje. Możesz kupić szablon wraz z pakietem gotowych grafik. W pakiecie z szablonem otrzymujesz:

    usługę wgrania
    logo wg widocznego w demo wzoru z nazwą Twojego bloga, które możesz też wykorzystać jako znak wodny (będzie bez tła)
    podpis pod postem z Twoim imieniem lub nickiem
    napis "top"
    napis "Polecam"
    napis "Popularne"
    napis "Instagram"CENA PAKIETU - 190 zł

Możesz wybrać pakiet widoczny na tym demo, lub z wykorzystaniem któregoś z poniższych fontów (fonty są kupione przeze mnie). Oczywiście mam ich więcej do wyboru, więc jeśli żaden nie wpadł Ci w oko, śmiało napisz jaki styl Cię interesuje!


szablon na bloggera (blogspota) do kupienia - Alison
Jestem bardzo ciekawa Twojej opinii! Daj znać jak Ci się podoba, albo jaki szablon Ci się marzy (będę wiedziała za co się wziąć w następnej kolejności)!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jestem bardzo ciekawa Twojej opinii!

Copyright © KAROGRAFIA , Blogger