← TO TOP

Nowość! Motyw Vanilla - magazynowy motyw na Bloggera!

Nowość! Motyw Vanilla - magazynowy motyw na Bloggera!

Vanilla to elegancki, magazynowy motyw na Bloggera. Prosty, ale efektowny. Poznaj go bliżej!

 


EFEKTOWNY SLIDER

Slider tym razem znalazł się u samej góry strony. Ponieważ motyw jest responsywny, ilość okienek zmienia się w zależności od wielkości ekranu. Kolory nakładki w demo są przykładowe. Nie lubisz różu? Nie ma problemu - w projektancie motywów zmienisz zarówno kolory nakładki, jak i tekstów.

Gadżet slider oparty jest na gadżecie "Polecane Posty" - pojawiają się w nim najnowsze posty z jednej wybranej etykiety. To ty decydujesz co się tam znajdzie! 


DWUSTOPNIOWE MENU OPARTE NA GADŻECIE LINK LIST

W motywie na Bloggera Vanilla możesz stworzyć dwustopniowe menu. Nie musisz znać się na kodowaniu. Wszystko linkujesz wykorzystując gadżet Link List - to bajecznie proste!

 

SEKCJA Z WYRÓŻNIONYMI POSTAMI

Dzięki magazynowemu ułożeniu postów możesz na Stronie Głównej wyeksponować więcej wpisów. Każda z kategorii (podobnie jak Slider) oparta jest na gadżecie "Polecane Posty". Kategorie na demo są przykładowe - ty możesz wybrać 3 najważniejsze dla Twojego bloga!POLECANE POSTY W PASKU BOCZNYM

Kolejne miejsce, w którym możesz wyróżnić wybrane wpisy znajdziesz w pasku bocznym. Działa tak samo ja te powyżej, tylko wybierasz inną etykietę. Jeśli nie masz ochoty korzystać z tego gadżetu możesz go ukryć.


SEKCJA "WYBRANE DLA CIEBIE"


Ostatnie miejsce na wyróżnione posty to sekcja "Wybrane dla Ciebie". Nazwę oczywiście możesz zmienić. Tu znajdują się 6 postów, a tło zaczytuje się z kolorów wybranych przy Sliderze - dzięki temu blog jest idealnie spójny!


KAFELKOWY UKŁAD POSTÓW

Posty na stronie głównej ułożone są kafelkowo. To również sprawia, że motyw nabiera magazynowego charakteru. No i możemy umieścić tu więcej wpisów, niż przy tradycyjnym układzie postów.

 

NIESTANDARDOWY WYGLĄD POSTA

Chciałam by samo okno posta także się wyróżniało dlatego w górnej części pojawia się zblurowany fragment pierwszego zdjęcia wgranego do posta. Dodatkowo tytuł wpisu został rozciągnięty na całą szerokość strony i umieszczony nad paskiem bocznym. To sprawia, że motyw wygląda nowocześnie.


NOWSZY/STARSZY POST WRAZ Z TYTUŁAMI

Tradycyjnie pod każdym wpisem znajdują się odesłania do Nowszego i Starszego Posta. Mało kto przegląda losowe wpisy, dlatego umieściłam tam też tytuły tych wpisów -  to zwiększa szansa, że któryś post zaciekawi czytelnika i przekona do zajrzenia.


IKONKI UDOSTĘPNIANIA POD KAŻDYM POSTEM

Pod każdym postem dodałam najważniejsze ikony umożliwiające podanie wpisu dalej. Jest tu możliwość udostępnienia posta na Facebooku, Twitterze, Pintereście oraz Whatsappie.


PODOBNE POSTY POD KAŻDYM WPISEM

Nie może też zabraknąć "Podobnych Postów". Tu pojawiają się dwa wpisy, które są tematycznie zbliżone do obecnie przeglądanego.HIT!!!

ŚWIETNA FUNKCJA - TRYB JASNY/CIEMNY

Ten gadżet to hit! Sama nie jestem przekonana do ciemnego tła na blogu, ale są sytuacje, w których jest niezastąpione - wieczorem zdecydowanie lepiej przegląda mi się ciemniejsze strony. Ponieważ strona powinna odpowiadać także (a może przede wszystkim) preferencjom użytkownika, nie naszym, to postanowiłam dać mu możliwość decydowania. W każdym momencie czytelnik może wybrać czy chce skorzystać z wersji ciemnej czy jasnej! Świetna sprawa, prawda?


Niektóre cechy motywu na bloggera Vanilla:

   szablon przeznaczony tylko na platformę blogger (blogspot)
   szablon jest dwukolumnowy, pasek boczny po prawej stronie
   pasek boczny blokuje się przy przewijaniu strony
   zdjęcia na stronie głównej pozostają w oryginalnych proporcjach, ale w gadżetach są odpowiednio docinane
   animacyjne ładowanie strony
   szablon jest responsywny, to znaczy, że pięknie się prezentuje także w wersji mobilnej
   posty zwijają się automatycznie
   rozwijane menu (oparte na gadżecie LinkList - nie edytujesz kodu!)
   gadżet "Podobne Posty" pod każdym wpisem
   oryginalna sekcja ze Sliderem
   sekcja z Wyróżnionymi Postami
   gadżet "Wybrane dla Ciebie"
   niestandardowe okienko z informacją o cookies
   szablon korzystnie wpływający na SEO
   ikony udostępniania pod każdym postem (ikonka Whatsappa - nowość!)
   przycisk Starszy/Nowszy Post wraz z tytułami wpisów 
   szerokość bloga 1200px, szerokość szpalty posta 778px (wielkości są stałe)


Co m.in. możesz zmienić jednym kliknięciem: 

   zmienić kolory Slidera
   kolor i czcionkę na blogu
   kolory i czcionki menu, oraz submenu
   kolor tła pod nagłówkiem 
   kolor tła całego bloga
   kolory i czcionki sekcji Wybrane Dla Ciebie
   kolor tła w stopce
   kolory linków
   kolory linków w poście
   czcionkę tytułów w pasku bocznym
   kolor i rozmiar tytułu posta na stronie głównej oraz po otwarciu posta
   czcionkę i kolor gadżetów
   kolory buttonów
   kolor stopki i linków
   tło i kolor linków w etykietach
   kolory podkreśleń 
   kolory i czcionki w okienku cookies itd.
  Podoba Ci się motyw na Bloggera VANILLA?

Widzisz go na swoim blogu?

177zł
jeśli chcesz zapłacić zwykłym przelewem lub masz jakiekolwiek pytania napisz do mnie → karolina@karografia.pl
 
Pamiętaj, że kupując szablon masz moje wsparcie oraz możliwość dołączenia do zamkniętej grupy na FB. Jeśli będziesz mieć jakiekolwiek problemy z wgraniem to śmiało do mnie pisz. Wierzę jednak, że dasz sobie radę! Gdybyś miał(a) ochotę, możesz też dokupić opcję wgrania motywu, a ja się tym zajmę za Ciebie (→ zobacz co obejmuje usługa wgrania)

 


 

ZOBACZ SZABLON W AKCJI!

 

Jeśli chcesz zobaczyć jak motyw prezentuje się w akcji to zajrzyj np. na bloga → zyciowasalatka.pl.

A jeśli nie wiesz czy akurat ten motyw pasowałby do Twojego bloga, śmiało do mnie napisz → karolina@karografia.pl. Wgram na demo kilka Twoich przykładowych postów - tak najłatwiej ocenić czy to jest właśnie TO czego szukasz!

 

Opinia Alexandry:


Bardzo polecam szablon. Prezentuje się on naprawdę ciekawie. Oryginalny Slider wyróżnia stronę na tle innych stron. Dzięki temu nasz blog będzie prezentował cię ciekawie, będzie przyciągał wzrok.  Strona prezentuje się niczym elegancki magazyn, gdzie nasi czytelnicy mają łatwy dostęp do interesujących ich artykułów. Wyszczególnione kategorie na głównej stronie, od razu prezentują treść i tematy naszego bloga.  Efekty na zdjęciach są zrobione z wyczuciem.  Wszystko elegancko zostało wyróżnione, dzięki czemu poruszanie się po naszej stronie jest proste, czytelne i funkcjonalne. Ten szablon w stylu magazynowym zatrzyma czytelnika na dłużej i zaproponuje mu więcej treści. Sprawi, że czytelnik zostanie z nami na dłużej i szybko nie opuści strony.

 

Chcesz, żebym wgrała motyw za Ciebie?

 
Jeśli masz ochotę wgram szablon za Ciebie. Sprawdź co obejmuje  i ile kosztuje usługa wgrania 

Usługa wgrania szablonu na bloggera


 

ZANIM KUPISZ: 

Logo nie wchodzi w skład szablonu.

Kupując szablon nabywasz wersję pokazaną na demo. Wsparcie obejmuje jedynie pomoc przy dostosowaniu szablonu do stanu pokazanego w wersji demonstracyjnej. Cena nie obejmuje wprowadzenia indywidualnych zmian. Jeśli chciałabyś coś w szablonie zmienić śmiało napisz maila, a prześlę wycenę.

Wszystkie szablony na karografia.pl są udostępniane (lub sprzedawane) na licencji niewyłącznej. Pobierając szablon nabywasz licencję na jego wykorzystanie na dowolnej liczbie SWOICH blogów. Możesz dowolnie modyfikować szablon na własny użytek. Szablonu (ani jego fragmentów) nie możesz odsprzedawać bądź udostępniać za darmo kolejnym osobom. Nie możesz usuwać stopki z informacją o autorze szablonu. 


Na życzenie mogę wystać fakturę bez VAT.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu → karolina@karografia.pl

 

Koniecznie daj znać co sądzisz o motywie Vanilla

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jestem bardzo ciekawa Twojej opinii!

Copyright © KAROGRAFIA , Blogger