← TO TOP

Wybieramy Bloggerowy Blog Roku 2021 - zgłoś ulubione blogi!

Wybieramy Bloggerowy Blog Roku 2021 - zgłoś ulubione blogi!

Wybieramy najlepszy Bloggerowy Blog roku 2021! Bardzo mnie cieszy, że w zeszłym roku tak entuzjastycznie przyjęliście mój pomysł! Dlatego i w tym roku projekt rusza! Głosowanie będzie składać się z II tur. Dziś zaczyna się pierwsza - zgłoś blogi, które według Ciebie zasługują na miano Bloggerowego Bloga Roku 2021!  


BLOGGEROWY BLOK ROKU 2021


 
Ile razy słyszeliście, że blogi na bloggerze są gorsze? 
Że profesjonalny blog to tylko ten prowadzony na wordpressie?
To nieprawda! I tym rankingiem chcemy to udowodnić. 
Pokażmy, że o jakości bloga nie świadczy platforma, a jakość treści i uznanie czytelników! 
Ten plebiscyt będzie więc inny niż wszystkie - znajdą się tutaj tylko te blogi, które działają na platformie Blogger!
 
Jestem bardzo ciekawa czy wygrają "blogi-pewniaki", czy jednak świeżynki. Oprócz wyłonienia zwycięzców to świetna okazja do okrycia perełek, o których istnieniu być może nawet nie mamy pojęcia - w poście z wynikami rankingu pojawią się więc wzmianki o innych blogach, które zdobędą najwięcej głosów ze swojej kategorii.
 
 ______
 

Poniżej przedstawię krótki regulamin.

Zdaję sobie sprawę, że blogerzy blogujący na bloggerze to prawie jak rodzina (sama się tak czuję) i będzie nas korcić, by zaproponować przyjaciółkę/koleżankę, by ją wesprzeć. I to jest bardzo miłe! Ale postarajmy się wyłączyć sentymenty. Realnie oceńmy na jakie blogi faktycznie zaglądamy najczęściej? Postów jakiego blogera/blogerki wyczekujemy z niecierpliwością? Czyje wpisy cenimy najwyżej? 

Jeśli macie ochotę, możecie oczywiście zachęcić swoich czytelników, by zgłaszali Waszego bloga jeśli uznają, że to właśnie on zasługuje na ten tytuł!

Wspólnie wyłońmy Bloggerowe Blogi Roku 2021!


Bloggerowy Blog Roku 2021 - Zasady:

1. I tura- zgłaszania propozycji

Czas trwania: 01.01.2022 -  30.01.2022

Każdy może zgłosić max. po 3 blogi z każdej kategorii (nie trzeba do każdej).
Jakie blogi odwiedzacie najczęściej? Jakie byście polecili przyjaciółce? Podajcie propozycje!
Warunki są trzy: 

  • blog musi być prowadzony na platformie Blogger 
  • musi to być blog prowadzony w języku polskim (może być wielojęzyczny, ale j.polski być musi)
  • blog musi być prowadzony regularnie (mieć minimum jeden post miesięcznie)

 

Najlepiej dodawać propozycje wg schematu: liczba porządkowa + link do bloga czyli np.

1. blog1.blogspot.com
2. blog2.blogspot.com
3. blog3.pl

Pamiętaj - o tym czy dany blog jest na Bloggerze nie świadczy końcówka blogspot.com. Na Bloggerze można także podpiąć własną domenę .pl, .com itd. Jeśli masz wątpliwości czy dany blog spełnia ten warunek masz dwie możliwości:

- możesz mimo wszystko go zgłosić, po prostu nie zostanie wzięty pod uwagę

- napisać do mnie zapytanie (emailem, na fb czy instagramie).

Żeby oddać głos trzeba być zalogowanym na koncie Google - formularz można edytować w razie gdybyście przed końcem I tury zmienili zdanie lub chcieli kogoś dopisać.

Nie musicie nigdzie informować jakie blogi zgłosiliście, ale jeśli będziecie mieli ochotę publicznie napisać (czy to na blogu, czy w socialmediach), ich autorom z pewnością będzie bardzo miło. Można to też zrobić w komentarzu pod postem lub skorzystać z jednej z plansz u dołu posta i udostępnić info na facebooku lub instagramie  :) Dodatkowo jest możliwość wygrania wybranego motywu - o tym niżej :)

Pytanie, które pojawiała się w pierwszej edycji: Czy można zgłaszać swoje blogi? - Tak, można. Ale pamiętajcie, że to tylko jeden głos - warto wtedy zmobilizować czytelników, by także zgłaszali Wasze blogi :). Do drugiej tury dostaną się te zgłoszenia, które będą powtórzone największą ilość razy :)

2. II tura - głosowanie

Czas trwania: 06.02.2022-20.02.2022

Po zakończeniu I tury, z każdej kategorii zostaną wyłonione po 3 blogi, które zostaną zgłoszone największą ilość razy. W tym etapie  będzie można oddać głos na jeden z trzech blogów z każdej kategorii. Blog, który zdobędzie największą ilość głosów zostanie Blogiem Roku 2021 z konkretnej kategorii. 

3. Wyniki 

Wyniki pojawią do 28.02.2022

4. Bonus

Nie jest to punkt obowiązkowy.

Jeśli macie ochotę, dodatkowo możecie wygrać wybrany przez siebie motyw ze sklepiku shop.karografia.pl Żeby mieć szansę na wygranie szablonu wystarczy udostępnić informację o akcji wybierania bloggerowego Blogu Roku 2020 (może być na blogu, fb, instagramie...) i wkleić link do udostępnienia w formularzu zgłoszeniowym (ostatnie okienko). Formularz można edytować - więc jeśli będziesz chciał/chciała udostępnić info później (lub po raz kolejny), nie ma problemu, by taką informację dodać.

Możesz skorzystać z poniższych grafik. Żeby pobrać wybraną, kliknij w obrazek prawym klawiszem myszki, a następnie wybierz "Zapisz obraz jako..."

Będzie mi też bardzo miło jeśli polubisz mój profil na instagramie czy facebooku i/lub dołączysz do grupy "Ładny blog jest w zasięgu ręki!". ______


Czas więc zacząć I turę!

Rusza głosowanie - zgłoś swoje ulubione blog!


Powodzenia!

I  niech informacja o rankingu się niesie!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jestem bardzo ciekawa Twojej opinii!

Copyright © KAROGRAFIA , Blogger