← TO TOP

Nowe motywy na bloggera (szablony na blogspot) już w sklepiku! Obejrzyj szablony Chloé i Nika

Nowe motywy na bloggera (szablony na blogspot) już w sklepiku! Obejrzyj szablony Chloé i Nika

Nowe szablony na blogspota pojawiły się w sklepiku! Dzisiaj nie jeden, a dwa (a może dwa i pół;). Pierwszy charakteryzuje się nietypowym układem postów, a w drugim możesz zmienić ilość kafelków na stronie głównej. Ale to nie wszystko... Poniżej więcej szczegółów. Koniecznie obejrzyj też demo!

Nowe motywy na bloggera (szablony na blogspot) już w sklepiku! Obejrzyj szablony Chloé i Nika


motywy na bloggera - szablony na blogspot


Motyw na bloggera CHLOE to półkafelki, bez paska bocznego na stronie głównej (podobny układ znajdziesz w szablonie na bloggera Florence). Nika z kolei to układ kafelkowy w stylu Pinteresta.

Ponieważ oba szablony na blogspota są do siebie podobne, tutaj możesz poczytać o ich cechach wspólnych, U góry strony umieściłam statyczny gadżet z polecanymi postami. Sporo osób jest jednak zwolennikami sliderów, dlatego w tych szablonach możesz wybrać, który z tych gadżetów ma się wyświetlać, zostawić oba, lub oba ukryć. Wszystko zależy od Ciebie! W demo szablon Chloe widoczny jest gadżet z polecanymi postami, na  Nika pokazany jest wygląd slidera - pamiętaj, że w oby motywach dostępne są obie opcje, mimo, że nie są pokazane jednocześnie na demo. U dołu strony znajdziesz kolejny gadżet z polecanymi postami. Wszystkie trzy oparte są o etykiety - pokazują najnowsze posty z jednej wybranej przez ciebie etykiety, i to ty decydujesz jakiej!

Nowości w porównaniu do poprzednich szablonów są dwie. Pierwsza to nietypowe menu - tym razem rozwija się nieco inaczej niż w pozostałych motywach, ale zobacz to na demo ;) Druga to możliwość dodania dowolnego gadżetu, który będzie się wyświetlał pod pierwszym zdjęciem w poście. Może to być gadżet "obraz" lub np reklama adsense dodana jako gadżet HTML/Java.

Po wejściu w post, tytuł zajmuje całą szerokość bloga (podobnie jak w motywie Charlotte), co zdecydowanie przyciąga uwagę i nadaje motywowi nowoczesny wygląd. W demo pod nagłówkiem znajduje się kolorowe tło, ale w każdym momencie możesz je zmienić na inne, lub całkowicie usunąć. Dodatkowo pod postami dodałam także avatar autora. Jak zwykle znajdziesz tam także gadżet Podobne Posty (pamiętaj jednak, że musisz używać etykiet, żeby ten gadżet zadziałał )

W stopce motywu na bloggera Chloe znajduje się aktualizujący się na bieżąco gadżet instagrama dodany w kodzie szablonu (wystarczy podmienić swój token).

W porównaniu do wersji darmowych, pojawiło się też, jak zwykle, kilka rozwiązań korzystnie wpływających na SEO m.in. wszystkie tytuły postów zyskały h1 zamiast h3. Dodatkowo przy zaczytywaniu posta, najpierw wczytuje się jego tytuł, a nie nazwa bloga.

Wersja pokazowa przygotowana jest w kolorze błękitu, ale  jak zawsze można to zmienić według własnego uznania. Takie zmiany nie wymagają od Ciebie żadnej znajomości HTML - wchodzisz w projektanta szablonów i wybierasz kolory czy czcionki dla odpowiedniej sekcji. Poniżej znajdziesz informacje, co możesz w szablonie bez problemu zmienić :)

motyw na bloggera Chloe

motyw na bloggera Chloe

Niektóre cechy motywu na bloggera Chloé: 

szablon przeznaczony tylko na platformę blogger (blogspot) 
szablon jest dwukolumnowy, pasek boczny z prawej strony, widoczny jedynie na stronach postów i stronach statycznych
pasek boczny blokuje się przy przewijaniu strony
szablon jest responsywny, to znaczy, że pięknie się prezentuje także w wersji mobilnej 
slider oparty na etykiecie - (na demo wyłączony. Wygląda tak samo jak w szablonie Nika)
gadżet "polecane posty" oparty na etykiecie (można wyłączyć)
posty zwijają się automatycznie
górne menu blokuje się przy przewijaniu strony
nietypowe, rozwijane demo pod nagłówkiem
gadżet "podobne posty" pod każdą notką
gadżet "back to top"
efektowny gadżet instagrama, który na bieżąco się aktualizuje
niestandardowe okienko z informacją o cookies
szablon korzystnie wpływający na SEO
ikony udostępniania pod każdym postem 
przycisk Starszy/Nowszy Post wraz z tytułami wpisów pod postem
szablon jest w dużym stopniu edytowalny - możesz dostosować go kolorystycznie 
szerokość bloga 1200px, szerokość szpalty posta 40px (wielkości są stałe)
NOWOŚĆ! możesz dodać dowolny gadżet (np. reklamę), który pojawi się pod pierwszym zdjęciem w poście

Co możesz zmienić w projektancie motywów: 

kolor i czcionkę na blogu
kolor tła pod postami na stronie głównej i nagłówkiem w postach
kolory i czcionki menu, oraz submenu oraz tło paska górnego
czcionkę tytułu posta oraz jej kolor
kolory linków
kolor obramowań
czcionkę i kolor gadżetów
kolory buttonów
kolor stopki i linków
tło i kolor strzałki Back to Top
kolory tła i czcionki w sliderze
tło i kolor linków w etykietach


Ciężko jest opisać szablon słowami, więc najlepiej obejrzyj go sama:CENA 145 ZŁ

Chcesz kupić szablon na bloggera (blogspota) CHLOE?
Nika jest bardzo podobna do Chloé. Posiada wszystkie jej cechy, z jedną małą różnicą. Nika to układ kafelkowy na styl pinteresta. Domyślnie na stronie głównej pokazują się 3 kafelki w jednym rzędzie. Możesz jednak w każdym momencie to zmienić i wybrać dwa większe okienka. Nie musisz w tym celu wgrywać nowego szablonu - wystarczy jeden ruch i to bez wchodzenia w kod szablonu! To kolejny motyw 2w1 (pierwszy to Charlotte).

motyw na bloggera NikaNiektóre cechy szablonu na bloggera NIKA:

szablon charakteryzuje się układem kafelkowym w stylu pinteresta
możesz zmienić wyświetlanie postów na stronie głównej. Do wyboru są 3 kafelki w rzędzie (ustawione domyślnie) lub 2 większe
wszystkie wymienione przy Chloé
CENA 195 ZŁ

Chcesz kupić szablon na bloggera (blogspota) NIKA?

 


ZANIM KUPISZ: 

Logo nie wchodzi w skład szablonu.

Kupując szablon na blogspota nabywasz wersję pokazaną na demo. Wsparcie obejmuje jedynie pomoc przy dostosowaniu szablonu do stanu pokazanego w wersji demonstracyjnej. Cena nie obejmuje wprowadzenia indywidualnych zmian. Jeśli chciałabyś coś w szablonie zmienić śmiało napisz maila, a prześlę wycenę.

Wszystkie szablony na bloggera oferowane na karografia.pl są udostępniane (lub sprzedawane) na licencji niewyłącznej. Pobierając szablon nabywasz licencję na jego wykorzystanie na dowolnej liczbie SWOICH blogów. Możesz dowolnie modyfikować szablon na własny użytek. Szablonu (ani jego fragmentów) nie możesz odsprzedawać bądź udostępniać za darmo kolejnym osobom. Nie możesz usuwać stopki z informacją o autorze szablonu. 

Jeśli masz ochotę wgram szablon za Ciebie. Sprawdź co obejmuje  i ile kosztuje usługa wgrania → Usługa wgrania szablonu na bloggera

Na życzenie mogę wystać fakturę bez VAT.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu → karolina@karografia.plNA FACEBOOKU CZEKA NA WAS NIESPODZIANKA - KLIK


Jestem bardzo ciekawa Twojej opinii! Daj znać jak Ci się podoba ten motyw na bloggera, albo jaki szablon Ci się marzy (będę wiedziała za co się wziąć w następnej kolejności)!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jestem bardzo ciekawa Twojej opinii!

Copyright © KAROGRAFIA , Blogger