← TO TOP

Szablon na bloggera (blogspota) do kupienia - Christina Premium!

Szablon na bloggera (blogspota) do kupienia - Christina Premium!

Wiosna to idealny czas na wprowadzanie zmian. Być może marzy ci się właśnie metamorfoza bloga? Dzisiaj kolejny szablon na bloggera (blogspota) do kupienia - Christina Premium.

Kolejny szablon na bloggera (blogspota) do kupienia - Christina Premium!Zawsze mam problem z wybieraniem nazw dla szablonów, więc jak masz jakieś propozycje na przyszłość to z chęcią skorzystam. Tym razem nie musiałam się wysilać - nazwę nadał mu mój brat zafascynowany serią "Niezgodna" :)

Ten szablon bazuje na darmowym szablonie Christina - zgodnie z tradycją jest jednak bardziej rozbudowany. Szablon charakteryzuje się układem półkafelkowym. Z prawej strony pojawiają się miniaturki zdjęć (nie ustawiałam sztywnych proporcji), a po prawej zajawka tekstowa. Pod każdym postem znajdują się przyciski udostępniania.

Kolejny szablon na bloggera (blogspota) do kupienia - Christina Premium!

Szablon posiada dwa menu (oba mogą być rozwijane) bardzo przydatne, zwłaszcza jeśli na blogu poruszasz różną tematykę. Menu górne zawiera także socialikonki oraz blokuje się u góry strony - zawsze jest pod ręką bez konieczności przewijania strony. Gdyby jednak ktoś chciał szybciutko wrócić na samą górę, pojawił się także przycisk Back to Top.

Kolejny dodatek to duży slider pokazujący posty z wybranej etykiety - sama decydujesz jakie posty mają tam trafić. Zdecydowałam się tym razem na dość nietypowy układ - w rotatorze pojawia się zdjęcie oraz po prawej zajawka posta.

Pod każdym postem dodatkowo znajduje się też gadżet "podobne posty", który pokazuje wpisy zawierające tą samą etykietę, co obecnie czytany. Taki gadżet jest bardzo przydatny, bo zachęca czytelnika do zapoznania się z innymi ciekawymi notkami, które być może także go zainteresują.

W porównaniu do wersji darmowej, pojawiło się też kilka rozwiązań korzystnie wpływających na SEO. M.in. wszystkie tytuły postów zyskały h1 zamiast h3. Dodatkowo przy zaczytywaniu posta, najpierw wczytuje się jego tytuł, a nie nazwa bloga. A na koniec dodałam funkcję, która nie dość, że przyśpiesza ładowanie strony, to efektownie zaczytuje zdjęcia na bloga. Dlaczego warto zastosować takie zmiany? Przeczytaj post Oswoić SEO na bloggerze - co zrobić, żeby blog był bardziej widoczny w wyszukiwarce.

Jeśli chodzi o sam pasek boczny to dodałam ciekawe rozwiązanie, które pojawia się także w szablonie Marisa Premium. Bardzo mi się podoba, gdy na stronie głównej posty kończą się równo z paskiem bocznym. Podzieliłam więc pasek boczny na dwie części - jedną, widoczną na wszystkich stronach, i drugą, która się wyświetla tylko przy wczytaniu posta! To świetne rozwiązanie, gdy w pasku bocznym umieszczasz dużo gadżetów, i nie masz ochoty z nich rezygnować. Dodatkowo w pasku bocznym możesz umieścić kategorie, które bazują na zwykłym gadżecie "Strony", a wyglądają bardzo ciekawie. Oczywiście także Popularne Posty oraz Blogrolle'e zyskały piękne szaty.


Czym szablon różni się od tych dostępnych na zagranicznych stronach? 

Mimo, że wersja poglądowa jest w szarościach i delikatnym różu, szablon możesz całkowicie dostosować do swoich potrzeb. Możesz dowolnie zmieniać czcionki i kolory, tak, by blog jak najbardziej oddawał Twój charakter - i to wszystko w projektancie szablonów, bez wprowadzania zmian w kodzie szablonu. Kupując ten szablon na bloggera (blogspota), tak naprawdę możesz dostosować go do swojego charakteru, posiadając znikomą znajomość HTMLA. Do tego nie musisz bawić się w spolszczanie!


Niektóre cechy szablonu Christina Premium:

♦ szablon przeznaczony tylko na platformę blogger (blogspot)
♦ szablon jest dwukolumnowy, pasek boczny z prawej strony
♦ szablon jest responsywny, to znaczy, że pięknie się prezentuje także w wersji mobilnej
♦ posty zwijają się automatycznie
♦ dwa rozwijane menu
♦ górne menu zablokowane
♦ slider z polecanymi postami z wybranej etykiety
♦ gadżet "podobne posty" pod każdą notką
♦ efektowne popularne posty w kolumnie bocznej (zdjęcia docięte do podobnej wielkości)
♦ ładny wygląd blogrolle'a
♦ wyeksponowany polecany post
♦ kategorie bazujące na gadżecie "Strony"
♦ pasek boczny podzielony na dwie części
♦ szablon korzystnie wpływający na SEO
♦ ikony udostępniania pod każdym postem
♦ szablon jest edytowalny - możesz dostosować go kolorystycznie


Co możesz zmienić w projektancie szablonów:

♦ kolory górnego menu, submenu oraz linków
♦ kolory dolnego menu, submenu oraz linków
♦ kolor tła w sliderze oraz tła w stopce bloga
♦ kolory linków strony, paska bocznego i stopki
♦ kolor buttonów
♦ kolor obramowań
♦ kolor dodatkowych podkreśleń
♦ kolory i czcionki tytułu posta, tytułów gadżetów itp.
♦ tło i kolor strzałki Back to Top


CENA - 75 ZŁChcesz kupić szablon na bloggera (blogspota) Christina Premium?

Informacje dodatkowe: 

Logo nie wchodzi w skład szablonu.
Jeśli masz ochotę wgram szablon za Ciebie. Sprawdź co obejmuje i ile kosztuje usługa wgrania → Usługa wgrania szablonu na bloggera

Jeśli nie jesteś pewna, czy ten szablon pasowałby do Twojego stylu bloga - pobierz wersję darmową, która ma identyczny układ.

Jeśli nie potrzebujesz szablonu - daj znać koleżance, przyjaciółce... być może one z chęcią go przygarną? A jeśli marzy ci się spersonalizowany szablon, lub chcesz w swoim wprowadzić zmiany - napisz do mnie - nie gryzę !

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jestem bardzo ciekawa Twojej opinii!

Copyright © KAROGRAFIA , Blogger