← TO TOP

Wybieramy Bloggerowy Blog Roku - II tura!

Wybieramy Bloggerowy Blog Roku - II tura!

Właśnie rusza II tura rankingu. Które blogi trafiły do drugiego etapu? Sprawdź i wybierz faworyta z poszczególnych kategorii!

 


O tym, który blog zasłuży na tytuł Bloggerowego Bloga Roku zależy tylko od Was. Poniżej zamieszczam formularz do głosowania. W każdej kategorii można wskazać tylko jednego faworyta.

II tura trwa do 10 stycznia,  a najpóźniej 17.01.2021 pojawią się wyniki :) 

Przypominam, że jeśli macie ochotę, dodatkowo możecie wygrać wybrany przez siebie motyw ze sklepiku shop.karografia.pl Żeby mieć szansę na wygranie szablonu wystarczy udostępnić informację o akcji wybierania bloggerowego Blogu Roku 2020 (może być na blogu, fb, instagramie...) i wkleić link do udostępnienia w formularzu zgłoszeniowym (ostatnie okienko). Formularz można edytować - więc jeśli będziesz chciał/chciała udostępnić info później (lub po raz kolejny), nie ma problemu, by taką informację dodać.

Możesz skorzystać z  grafik z tego wpisu. Żeby pobrać wybraną, kliknij w obrazek prawym klawiszem myszki, a następnie wybierz "Zapisz obraz jako..."

Będzie mi też bardzo miło jeśli polubisz mój profil na instagramie czy facebooku i/lub dołączysz do grupy "Ładny blog jest w zasięgu ręki!".


GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE

Obecności niektórych blogów się spodziewałam, inne które znalazły się w pierwszej trójce były dla mnie zaskoczeniem. Nie spodziewałam się też, że najwięcej propozycji pojawi się w kategorii Kultura, ale to akurat bardzo dobra wiadomość. Obiecałam, że wkleję też linki do blogów, które nie dostały się do drugiej tury, ale powtarzały się w propozycjach. 

 

Wyróżnienia:

Zuzka pisze , Łukasz Makeup , Kosmetyki Moim Życiem , Aleksandra NS Blog , Toksyczna Kosmetyczka , Drama Beauty , Rilseeee , Dyed Blonde , Wegan Nerd , Cynamonowe SzczęścieGosiarella ,  Micha Kultury , Kulturalna Meduza , Pożeram Strony , Maobmaze , Panna Kajka Dzierga , Hoo-hooo-things , Waniliowy Lawendowy Biały...

 

Też jesteście ciekawi, które blogi zwyciężą? Wszystko w Waszych rękach!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jestem bardzo ciekawa Twojej opinii!

Copyright © KAROGRAFIA , Blogger