← TO TOP

Motyw na bloggera Giselle - idealna strona-wizytówka!

Motyw na bloggera Giselle - idealna strona-wizytówka!

Nie chcesz typowego bloga, a bardziej stronę-wizytówkę? Wyróżnij się! Giselle to najnowszy motyw na bloggera z serii Wave Collection. Zaskakuje piękna, nietypowa strona główna i, po raz kolejny,  3 układy postów do wyboru. Zobacz jak prezentuje się szablon Giselle!


Motyw Giselle i Gabrielle to kolejne szablony z serii Wave Collection. Oba motywy są podobne, ale szablon Giselle został stworzony głównie z myślą o blogach fotograficznych i blogach-wizytówkach. Na stronie głównej możesz pokazać czym się zajmujesz, odesłać do swoich produktów lub zaprezentować usługi - nie jest to typowa strona bloga. Sekcja blogowa została ukryta, ale podobnie jak w motywie Elise możesz ją zmieniać, gdy tylko zechcesz - masz aż 3 układy postów do wyboru.Jeśli prowadzisz typowego bloga, koniecznie obejrzyj → motyw Gabrielle!
 

Wybierz szerokość menu

W motywie Giselle (podobnie jak w  Elise i Ginie) menu umieściłam na samej górze, tuż obok nagłówka - jest ono cały czas widoczne, ale zmniejsza się wraz z przewijaniem strony. Możesz wybrać czy ma mieć szerokość szpalty bloga, czy może rozciągnąć na szerokość ekranu.  Menu może pozostać przeźroczyste, lub możesz dodać kolor. Wersja demo jest tylko pokazowa - to jak będzie wyglądał Twój blog zależy całkowicie od Ciebie. 
 

Efektowna strona główna

Giselle nie jest zwykłym motywem! Strona główna jest jednocześnie wizytówką. Zaskakuje pełnoekranowy nagłówek, ale i brak strony blogowej!  
 

 

Ozdobny font

Ozdobne czcionki potrafią naprawdę odmienić stronę. 

Niestety wybór efektownych fontów z polskimi znakami, które można osadzić na blogu jest dość marny. Mam jednak w swojej kolekcji sporo pięknych płatnych fontów, z których można przygotować ozdobne napisy i dodać na bloga w formie grafik. Jedynym problemem było to, że nie można było zmieniać koloru takiego tekstu. 

Teraz udało mi się w końcu znaleźć na to sposób! Co prawda tekst nadal jest dodany na stałe, tak jak przy obrazie, ale możesz spokojnie zmieniać jego kolory!

Dodatkowo: każda osoba, która kupuje motyw wraz z usługą wgrania może spersonalizować napisy i wybrać całkiem inny ozdobny font - wszystko uzgodnimy w mailu!

 

Wybierz układ postów 

Giselle to kolejny multimotyw (jeśli jeszcze nie widziałaś Mirabelli i Elise to bardzo zachęcam!). W tym szablonie możesz w każdym momencie przełączać się między trzema układami postów na stronie bloga. Od zmiany dzieli Cię tylko kliknięcie myszką!

- Układ nr 1 - post pod postem, jak w motywie GINA. ZOBACZ DEMO


 
- Układ nr 2 - pierwszy post większy, kolejne jako kafelki. ZOBACZ DEMO
 

 
- Układ nr 3 - półkafelki bez paska bocznego na stronie głównej. ZOBACZ DEMO
 

 

Sekcja 'Wyróżnione Kategorie'/Oferta

To idealne miejsce na Twoją ofertę. Od razu po wejściu na stronę klinent/czytelnik wie czym się zajmujesz i szybko może przejść do interesujących go usług/kategorii. Możesz tu wgrać wybrane przez siebie zdjęcia, będące ilustracją kategorii oraz odesłać do konkretnych etykiet lub stron statycznych. Obrazy nie muszą być prostokątami - warto jednak, by wszystkie trzy miały identyczne proporcje.
 

  
 

Sekcja Opinie/Motto

Poniżej sekcji z ofertą możesz umieścić opinie klientów/klientek, które będą się pojawiać rotacyjnie. Jeśli jednak nie masz na razie nic, co mogłabyś/móglbyś tu dodać, możesz wybrać opcję ze statycznym tekstem, w którym umieścisz swoje motto.
 

 

Sekcja 'O mnie' i Kontakt

W motywie znalazła się także sekcja "O mnie", w której możesz krótko przedstawić się klientom/czytelnikom. Poniżej dodałam Formularz Kontaktowy oraz miejsce na dane o lokalizacji czy telefonie.
Sekcja z Najnowszymi Wpisami

U samego dołu pojawiają się 3 najnowsze posty blogowe - wpisy zaciągają się automatycznie więc nic nie musisz ustawiać samodzielnie.
 
 

Praktyczny 'Nowszy/Starszy Post'

Po wejściu w post zastosowałam małą zmianę. Na większych ekranach odsyłacze do wcześniejszego i  nowszego posta nie pojawiają się pod postem, ale u boku ekranu, a po najechaniu myszką zobaczysz tytuł tego konkretnego wpisu.
 


Podobne Posty pod wpisem

Jak zwykle, motyw posiada także wbudowany gadżet "podobne posty", który pokazuje dwa wpisy z tej samej kategorii co czytany post. Dzięki temu dodatkowi możesz zatrzymać czytelnika na dłużej. W tej sekcji znajdują się także ikonki udostępniania - w tym nowość - ikonka Whatsapp!
 

 

Dopasuj motyw do siebie!

Motyw na blogspota Gisele oparty jest na nowej wersji bloggera więc możesz zdecydować, który gadżet ma się pojawiać, a który nie, bez usuwania go z układu (wystarczy go edytować i zaznaczyć czy ma być widoczny). Pamiętaj, że demo to tylko wersja poglądowa, a to ty decydujesz jakie gadżety chcesz u siebie!

Oczywiście kolory i czcionki pokazane na demo to też kwestia Twoich ustawień - wszystko zmieniasz jednym kliknięciem myszki w projektancie motywów. Wprowadziłam także opcję zmiany koloru tła bloga. Masz ochotę na czarne tło i białe litery? Proszę bardzo! W motywie Giselle masz także możliwość rozciągnięcia nagłówka na całą szerokość strony oraz zmianę układu postów - to wszystko też zmienisz bez wchodzenia w kod! 

Koniecznie zobacz jak Giselle prezentuje się w akcji! 
 

 

Niektóre cechy motywu na bloggera Giselle:

   szablon przeznaczony tylko na platformę blogger (blogspot)
   niestandardowa strona główna
   szablon jest dwukolumnowy, pasek boczny po prawej stronie
   3 układy postów do wyboru
   możliwość zmiany szerokości sekcji nagłówka
   Sekcja z opiniami lub miejsce na motto
   Sekcja O mnnie i Kontakt
   pasek boczny blokuje się przy przewijaniu strony
   szablon jest responsywny, to znaczy, że pięknie się prezentuje także w wersji mobilnej
   posty zwijają się automatycznie
   rozwijane menu (lub gadżet "Strony" - do wyboru)
   gadżet "Podobne Posty" pod każdym wpisem
   gadżet z wyróżnionymi kategoriami
   niestandardowy wygląd lightboxa (przydatna funkcja dla blogów fotograficznych)
   gadżet instagrama, który na bieżąco się aktualizuje
   niestandardowe okienko z informacją o cookies
   szablon korzystnie wpływający na SEO
   ikony udostępniania pod każdym postem (ikonka Whatsappa - nowość!)
   przycisk Starszy/Nowszy Post po bokach strony (po najechaniu myszką pojawiają się tytuły)
   szerokość bloga 1200px, szerokość szpalty posta 800px (wielkości są stałe)


Co m.in. możesz zmienić jednym kliknięciem: 

   wybrać szerokość sekcji nagłówka
   zmienić główne zdjęcia
   zmienić zdjęcia w sekcji Opinii i Kontaktu
   kolor i czcionkę na blogu
   kolory i czcionki menu, oraz submenu
   kolor tła pod nagłówkiem, 
   kolor tła całego bloga,
   kolor tła w stopce,
   kolory linków
   kolory linków w poście
   czcionkę tytułów w pasku bocznym
   kolor i rozmiar tytułu posta na stronie głównej oraz po otwarciu posta
   czcionkę i kolor gadżetów
   kolory buttonów
   kolor stopki i linków
   tło i kolor linków w etykietach
   kolory podkreśleń 
   kolory i czcionki w okienku cookies  Chcesz kupić szablon na bloggera Giselle?

jeśli chcesz zapłacić zwykłym przelewem lub nasz jakiekolwiek pytania napisz do mnie → karolina@karografia.pl
 
Pamiętaj, że kupując szablon masz moje wsparcie oraz możliwość dołączenia do zamkniętej grupy na FB. Jeśli będziesz mieć jakiekolwiek problemy z wgraniem to śmiało do mnie pisz. Wierzę jednak, że dasz sobie radę! Gdybyś miała (miał) ochotę, możesz też dokupić opcję wgrania motywu, a ja się tym zajmę za Ciebie (→ zobacz co obejmuje usługa wgrania)
Chcesz coś innego?

Już niedługo kolejne motywy! A tymczasem zapraszam do obejrzenia dostępnych → motywów premium!


ZANIM KUPISZ: 

Logo nie wchodzi w skład szablonu.

Kupując szablon nabywasz wersję pokazaną na demo. Wsparcie obejmuje jedynie pomoc przy dostosowaniu szablonu do stanu pokazanego w wersji demonstracyjnej. Cena nie obejmuje wprowadzenia indywidualnych zmian. Jeśli chciałabyś coś w szablonie zmienić śmiało napisz maila, a prześlę wycenę.

Wszystkie szablony na karografia.pl są udostępniane (lub sprzedawane) na licencji niewyłącznej. Pobierając szablon nabywasz licencję na jego wykorzystanie na dowolnej liczbie SWOICH blogów. Możesz dowolnie modyfikować szablon na własny użytek. Szablonu (ani jego fragmentów) nie możesz odsprzedawać bądź udostępniać za darmo kolejnym osobom. Nie możesz usuwać stopki z informacją o autorze szablonu. 

Jeśli masz ochotę wgram szablon za Ciebie. Sprawdź co obejmuje  i ile kosztuje usługa wgrania → Usługa wgrania szablonu na bloggera

Na życzenie mogę wystać fakturę bez VAT.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu → karolina@karografia.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jestem bardzo ciekawa Twojej opinii!

Copyright © KAROGRAFIA , Blogger