← TO TOP

Motyw (szablon) na bloggera CHARLOTTE - już w sklepiku!

Motyw (szablon) na bloggera CHARLOTTE - już w sklepiku!

Takiej funkcjonalności jeszcze nigdzie nie widziałam! Dzisiaj w sklepiku pojawił się nowy szablon na bloggera, w którym masz możliwość zmiany układu postów. Już nie musisz wgrywać kolejnego szablonu gdy znudzą ci się kafelki. Ciekawa? Serdecznie zapraszam do obejrzenia!

Motyw (szablon) na bloggera CHARLOTTE - już w sklepiku!

Motyw na bloggera Charlotte to całkowita nowość. Nie raz dostawałam zapytania czy można w prosty sposób zmienić sam układ postów jednocześnie zachowując wszystkie pozostałe elementy wraz z wprowadzonymi zmianami. Teraz to jest możliwe! Zmiany dokonujesz w bardzo prosty sposób bez wchodzenia w kod szablonu, więc nie ma szans, by przy okazji coś popsuć. Tak więc motyw na blogspota Charlotte to tak naprawdę dwa szablony w jednym!

Oczywiście zawsze gdy zapragniesz zmian możesz zmienić motyw na całkiem nowy? Jednak wtedy tracisz wszystkie zmiany wprowadzone wcześniej w kodzie, od nowa musisz podlinkować rozwijane menu i dopasować kolory oraz fonty. Tutaj wszystko pozostaje bez zmian, a ty cieszysz się nowym układem postów. Domyślnie ustawiony jest układ półkafelkowy, który możesz zmienić na typowe kafelki. Podoba Ci się taka opcja?

Na stronie głównej znajduje się slider pokazujący najnowsze posty z jednej wybranej przez Ciebie etykiety. Możesz zmienić kolor obramowania tekstu, tło i kolor czcionki, dzięki czemu motyw będzie idealnie dopasowany do Ciebie!

Poniżej znajduje się sekcja z Polecanymi Postami. Tu także pokazują się najnowsze posty z jednej wybranej etykiety. Podobnie jak w przypadku slidera, w każdej chwili możesz zmienić jaka etykieta ma się tam pojawiać - oczywiście bez wchodzenia w kod szablonu.

Kolejna nowość - Po wejściu w post, tytuł zajmuje całą szerokość bloga, co zdecydowanie przyciąga uwagę i nadaje motywowi nowoczesny wygląd. Dodatkowo pod postami dodałam także avatar autora. Jak zwykle znajdziesz tam także gadżet Podobne Posty (pamiętaj jednak, że musisz używać etykiet, żeby ten gadżet zadziałał )

W stopce motywu znajduje się aktualizujący się na bieżąco gadżet instagrama dodany w kodzie szablonu (wystarczy podmienić swój token) (wymaga by zdjęcia na instagramie były docięte do kwadratu).

W porównaniu do wersji darmowych, pojawiło się też, jak zwykle, kilka rozwiązań korzystnie wpływających na SEO m.in. wszystkie tytuły postów zyskały h1 zamiast h3. Dodatkowo przy zaczytywaniu posta, najpierw wczytuje się jego tytuł, a nie nazwa bloga.

Wersja pokazowa przygotowana jest w kolorze neutralnej szarości,  ale  jak zawsze można to zmienić według własnego uznania. Takie zmiany nie wymagają od Ciebie żadnej znajomości HTML - wchodzisz w projektanta szablonów i wybierasz kolory czy czcionki dla odpowiedniej sekcji. Poniżej znajdziesz informacje, co możesz w szablonie bez problemu zmienić :)

 

Niektóre cechy motywu na bloggera CHARLOTTE: 

szablon przeznaczony tylko na platformę blogger (blogspot) 
szablon jest dwukolumnowy, pasek boczny z prawej strony
pasek boczny jest dwuczęściowy - dolna część pojawia się tylko na stronie postów
szablon jest responsywny, to znaczy, że pięknie się prezentuje także w wersji mobilnej 
slider oparty na etykiecie
gadżet "polecane posty"
posty zwijają się automatycznie
w prosty sposób możesz zmienić układ postów z półkafelków na kafelki
dwa rozwijane menu
gadżet "podobne posty" pod każdą notką w formie rotatora
gadżet "back to top"
efektowny gadżet instagrama, który na bieżąco się aktualizuje
niestandardowe okienko z informacją o cookies
szablon korzystnie wpływający na SEO
ikony udostępniania pod każdym postem 
przycisk Starszy/Nowszy Post wraz z tytułami wpisów pod postem
szablon jest w dużym stopniu edytowalny - możesz dostosować go kolorystycznie 
szerokość bloga 1200px, szerokość szpalty posta 816px (wielkości są stałe) 

Szablon na bloggera Charlotte

Co możesz zmienić w projektancie motywów: 

kolor i czcionkę na blogu
kolor dodatkowe tła w stopce
kolory i czcionki menu, oraz submenu oraz tło paska górnego
kolory linków
kolory linków paska bocznego
czcionkę tytułów w pasku bocznym
kolory linków w poście
kolor i rozmiar tytułu posta na stronie głównej
czcionkę i kolor gadżetów
kolory buttonów
kolor stopki i linków
tło i kolor linków w etykietach
kolory ramek i podkreśleń
tło i kolor strzałki Back to Top
kolory tła, czcionki i ramki w sliderze
kolory tła, czcionki i ramki w "czytaj dalej"


Ciężko jest opisać szablon słowami, więc najlepiej obejrzyj go sama:

CENA 197 ZŁ

 

Chcesz kupić szablon na bloggera (blogspota) CHARLOTTE?ZANIM KUPISZ: 

Logo nie wchodzi w skład szablonu.

Kupując szablon nabywasz wersję pokazaną na demo. Wsparcie obejmuje jedynie pomoc przy dostosowaniu szablonu do stanu pokazanego w wersji demonstracyjnej. Cena nie obejmuje wprowadzenia indywidualnych zmian. Jeśli chciałabyś coś w szablonie zmienić śmiało napisz maila, a prześlę wycenę.

Wszystkie szablony na karografia.pl są udostępniane (lub sprzedawane) na licencji niewyłącznej. Pobierając szablon nabywasz licencję na jego wykorzystanie na dowolnej liczbie SWOICH blogów. Możesz dowolnie modyfikować szablon na własny użytek. Szablonu (ani jego fragmentów) nie możesz odsprzedawać bądź udostępniać za darmo kolejnym osobom. Nie możesz usuwać stopki z informacją o autorze szablonu. 

Jeśli masz ochotę wgram szablon za Ciebie. Sprawdź co obejmuje  i ile kosztuje usługa wgrania → Usługa wgrania szablonu na bloggera

Na życzenie mogę wystać fakturę bez VAT.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu → karolina@karografia.pl


Jestem bardzo ciekawa Twojej opinii! Daj znać jak Ci się podoba, albo jaki szablon Ci się marzy (będę wiedziała za co się wziąć w następnej kolejności)!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jestem bardzo ciekawa Twojej opinii!

Copyright © KAROGRAFIA , Blogger