← TO TOP

Szablon Marisa Premium na bloggera do kupienia!

Szablon Marisa Premium na bloggera do kupienia!

Niedawno na blogu pojawił się szablon Marisa, do pobrania całkowicie za darmo. Dzisiaj chciałam zaprezentować rozbudowaną wersję tego szablonu. Sprawdź jak Ci się podoba!


Szablon na bloggera Marisa Premium na blogspota do kupienia!

Ten szablon bazuje na darmowym szablonie Marisa - jest jednak bardziej rozbudowany. Pierwszy post jest wyróżniony, a kolejne układają się w kafelki.

Szablon posiada rozwijane menu, bardzo przydatne, zwłaszcza jeśli na blogu poruszasz różną tematykę. Menu blokuje się u góry strony - zawsze jest pod ręką bez konieczności przewijania strony. Gdyby jednak ktoś chciał szybciutko wrócić na samą górę, pojawił się także przycisk Back to Top.


Kolejny dodatek to duży slider pokazujący popularne posty. Na początku chciałam zastosować slider z jednym postem na całą szerokość ekranu, jednak zauważyłam, że sporo osób dodaje obrazy o mniejszych wymiarach, co by skutkowało pikselozą. Zdecydowałam więc, że podzielę okno na trzy posty. Pod każdym postem dodatkowo znajduje się też gadżet "podobne posty", który pokazuje wpisy zawierające tą samą etykietę, co obecnie czytany. Taki gadżet jest bardzo przydatny, bo zachęca czytelnika do pozostania na Twoim blogu i zapoznania się z innymi ciekawymi notkami. U dołu strony dodałam też "warto zobaczyć" - pojawią się tam posty z wybranej przez Ciebie etykiety - to idealne miejsce na polecenie archiwalnych wpisów, które nadal są przydatne (oczywiście nazwę tego gadżetu także możesz zmienić).

W porównaniu do wersji darmowej, pojawiło się też kilka rozwiązań korzystnie wpływających na SEO. M.in. wszystkie tytuły postów zyskały h1 zamiast h3. Dodatkowo przy zaczytywaniu posta, najpierw wczytuje się jego tytuł, a nie nazwa bloga. A na koniec dodałam funkcję, która nie dość, że przyśpiesza ładowanie strony, to efektownie zaczytuje zdjęcia na bloga.

Jeśli chodzi o sam pasek boczny to dodałam ciekawe rozwiązanie. Bardzo mi się podoba, gdy na stronie głównej posty kończą się równo z paskiem bocznym. Wiem jednak, że sporo osób zamieszcza w nim dużo informacji, banerów i gadżetów. Podzieliłam więc pasek boczny na dwie części - jedną, widoczną na wszystkich stronach, i drugą, która się wyświetla tylko przy wczytaniu posta! Dodatkowo w pasku bocznym możesz umieścić kategorie, które bazują na zwykłym gadżecie "Strony", a wyglądają bardzo ciekawie. Oczywiście także Popularne Posty oraz Blogrolle'e zyskały piękne szaty.


Czym szablon różni się od tych dostępnych na zagranicznych stronach? 

Mimo, że wersja poglądowa jest w szarościach, szablon możesz całkowicie dostosować do swoich potrzeb. Możesz dowolnie zmieniać czcionki i kolory, tak, by blog jak najbardziej oddawał Twój charakter - i to wszystko w projektancie szablonów, bez wprowadzania zmian w kodzie szablonu. Kupując ten szablon, tak naprawdę możesz dostosować go do swojego charakteru bez żadnej znajomości htmla. Do tego nie musisz bawić się w spolszczanie!


Niektóre cechy szablonu Marisa Premium:

    szablon przeznaczony tylko na platformę blogger (blogspot)
    szablon jest dwukolumnowy, pasek boczny z prawej strony
    szablon jest responsywny, to znaczy, że pięknie się prezentuje także w wersji mobilnej
    posty zwijają się automatycznie
    rozwijane menu
    slider oparty na gadżecie "popularne posty"
    gadżet "podobne posty" pod każdą notką
    gadżet "warto zobaczyć" polecający posty z wybranej przez Ciebie etykiety
    efektowne popularne posty w kolumnie bocznej
    ładny wygląd blogrolle'a
    wyeksponowany polecany post
    kategorie bazujące na gadżecie "Strony"
    pasek boczny podzielony na dwie części
    szablon korzystnie wpływający na SEO
    ikony udostępniania pod każdym postem
    szablon jest edytowalny - możesz dostosować go kolorystycznie


Co możesz zmienić w projektancie szablonów:

    kolor i czcionkę tekstu strony
    kolory linków strony, paska bocznego i stopki
    kolory menu, linków i sublinków
    kolor obramowań
    kolory linków i ramek w sliderze
    kolory i czcionki tytułu posta, tytułów gadżetów itp.
    tło i kolor strzałki Back to Top


CENA - 70 ZŁ Chcesz kupić szablon?

Informacje dodatkowe: 

Logo nie wchodzi w skład szablonu.
Jeśli masz ochotę mogę wgrać szablon za Ciebie. Sprawdź co obejmuje i ile kosztuje usługa wgrania → Usługa wgrania szablonu na bloggera

Jeśli nie jesteś pewna, czy ten szablon pasowałby do Twojego stylu bloga - pobierz wersję darmową, która ma identyczny układ.

Jeśli nie potrzebujesz szablonu - daj znać koleżance, przyjaciółce... być może one z chęcią go przygarną? A jeśli marzy ci się spersonalizowany szablon, lub chcesz w swoim wprowadzić zmiany - napisz do mnie - nie gryzę !

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jestem bardzo ciekawa Twojej opinii!

Copyright © KAROGRAFIA , Blogger