O mnieKarografia jest miejscem skierowanym do blogerek, dla których wygląd bloga nie jest obojętny. O tym, czy ktoś będzie chciał na dłużej zagościć na Twojej stronie decyduje między innymi layout bloga. Oczywiście treść jest bardzo ważna, ale bez odpowiedniej oprawy może nie zatrzymać czytelnika. Warto zainwestować w odpowiednie szaty swojego bloga, tak by stał się on miejscem do którego chce się wracać.

Od kilku lat prowadzę bloga na platformie blogger, która jest całkowicie darmowa, ale często stawiana w złym świetle. Chcę Ci pokazać, że i tutaj można stworzyć naprawdę piękne blogi. Na karografii znajdziesz zarówno darmowe, gotowe szablony do pobrania, jak i porady blogowe, dzięki którym będziesz mogła wziąć wygląd bloga w swoje ręce. Na stronie pojawią się też płatne, bardziej rozbudowane szablony, a jeśli chcesz się zająć tylko blogowaniem przekaż wygląd bloga w moje ręce, i zamów usługę spersonalizowania szablonu.


O MNIE

Kim ja jestem? Mam na imię Karolina, mieszkam na Pomorzu, pochodzę z Wielkopolski. Mam męża, trójkę dzieci i dwa koty... Sami faceci i jedna ja! Będąc w drugiej ciąży, pod wpływem impulsu założyłam bloga Pasje Karoliny. Wgrałam podstawowy szablon, zrobiłam prosty nagłówek i zaczęłam pisać recenzje kosmetyczne. Z czasem blog ewoluował, i mimo, że nadal pojawiają się na nim posty urodowe, blog nieco zmienił kierunek. Teraz jest to blog o pięknie. Nie sama zmiana tematyki jednak jest najistotniejsza. Krótko po napisaniu pierwszego posta naszła mnie ochota na upiększenie mojego kawałka sieci. O bloggerze wtedy nie miałam żadnego pojęcia, ale chęci do nauki mi nie brakowało. Najpierw były to drobne poprawki, typu wyśrodkowanie tytułu posta, później zaczęłam coraz bardziej modyfikować podstawowe kody. Teraz już wiem, że na bloggerze można naprawdę dużo i właśnie tym chciałabym się z Tobą podzielić. Grzebanie w kodach i przygotowywanie grafik sprawia mi niezwykłą przyjemność. Kto by pomyślał, że jedna spontaniczna decyzja o założeniu bloga doprowadzi mnie do tego miejsca, w którym obecnie się znajduję.


Rozgość się i odwiedzaj mnie często. Zapraszam.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jestem bardzo ciekawa Waszych opinii. Śmiało komentujcie. Konstruktywna krytyka mile widziana :)